Doprava zdarma při nákupu nad 980 Kč.

Jsme Udržitelný e-shop!

Rádi bychom s vámi dnes sdíleli jednu radostnou věc, které se nám podařilo dosáhnout. Stali jsme se "Udržitelným e-shopem". A co to vlastně znamená?

 

Jelikož nám záleží na dopadu našeho podnikání na přírodu a snažíme se, v co největší možné míře, dělat kroky tak, aby naše planeta netrpěla, rozhodli jsme se zažádat o certifikát "Udržitelný e-shop". Líbí se nám, že tento certifikát bere problematiku opravdu zeširoka a zaměřuje se na více odvětví, která nám nejsou lhostejná. Jaké body je potřeba splňovat pro jeho dosažení?

  • Odpovědný přístup k životnímu prostředí.
  • Péče o zaměstnance.
  • Přehled o dodavatelích.
  • Odpovědný přístup k zákazníkům.
  • Transparentní řízení společnosti.
  • Podpora komunity.

 

A co my konkrétně děláme jinak?

Od výroby až po samotnou distribuci produktů dbáme na životní prostředí. Zaměřujeme se na snižování odpadů. Opakovaně využíváme skleničky od našich svíček nebo jogurtů a vracíme je do oběhu. Obalové materiály k odesílání zboží používáme převážně z druhé ruky. V možnostech dopravy máme na výběr ekologickou dopravu od společnosti DPD, která svou uhlíkovou stopu měří, redukuje a emise kompenzuje financováním projektů čisté energie po celém světě.

K našim brigádníkům se chováme s úctou a respektem. Vážíme si jejich práce a dáváme jim to najevo. Na pracovišti se jim snažíme vytvořit co nejpříjemnější podmínky.

Dodavatele vybíráme převážně z České republiky. Co jde, máme lokální. Zároveň nám záleží na tom, aby i naši dodavatelé mysleli v dobrém na životní prostředí a jejich činy tomu odpovídaly.

Našich zákazníků si nesmírně vážíme. I z toho důvodu na ně nepoužíváme manipulaci typu slevové akce apod. a nezahlcujeme je e-maily.

Část našeho zisku využíváváme na podporu charitativního hnutí Mary's Meals, které ekologickou i ekonomickou cestou sytí hladovějící děti v nejchudších místech světa v místě jejich vzdělávání. Tuto organizaci podporujeme i v soukromém životě a ve svém volném čase pro ni děláme dobrovolníky.

Máme velikou radost, že jsme se mohli stát součástí komunity, které záleží na dobru naší planety i na sociálních problémech dnešní doby. Věříme, že díky tomuto certifikátu k nám naši zákazníci získají větší důvěru. Důvěru v to, že nám naše planeta i sociální problémy dnešní doby leží na srdci. Je to potvrzení, že nejenom mluvíme, ale i opravdu pracujeme na změně. :) 

 

Značka "Udržitelný e-shop" je oficiálním certifikátem, který vnikl za spolupráce společností Asociace společenské odpovědnosti, Heureky, VISA a Komerční banky. Více o něm si můžete přečíst zde.

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení