Doprava zdarma při nákupu nad 970 Kč.

Doprava a platba

Možnosti dopravy: 

Česká pošta - balík na poštu - 100 Kč

V objednávce si zvolíte poštu, na které bude balík připraven k vyzvednutí. Možnost vyzvednutí na zvolené poště je obvykle následující pracovní den. Nemusíte být v určitý čas na určitém místě – balík si vyzvednete na zvolené poště, a kdy se Vám to hodí. Česká pošta Vás informuje o možnostech vyzvednutí prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání nebo v okamžiku uložení balíku na poště.

 

Česká pošta - balík do ruky - 130 Kč

Česká pošta garantuje doručení balíku přímo do ruky a na vámi uvedenou adresu následující pracovní den po podání zásilky. O doručování balíku budete informováni prostřednictvím SMS i e-mailem. V případě, že vás doručovatel nezastihne, zanechá ve Vaší poštovní schránce lístek. Zásilka bude uložena na dodací poště po dobu 7 dnů. Poté bude odeslána zpět k nám. Během těchto 7 dnů však můžete požádat poštu o opakované doručení zásilky či prodloužení úložní doby. 

 

Zásilkovna - doručení do zásilkovny - 75 Kč

V objednávce si zvolíte Zásilkovnu (odběrové místo), na které bude balík připraven k vyzvednutí. Jakmile bude balíček připravený, přijde Vám informační e-mail a SMS s kódem zásilky, který potřebujete k výdeji balíčku. Zásilkovna.cz má limit 5 kg na zásilku. Pokud je objednávka větší, automaticky ji rozdělíme do více balíků. 

 

Zásilkovna - doručení na adresu - 95 Kč 

Zásilkovna pomocí svých kurýrů doručuje zásilky přímo na adresu k Vám domů. Denně doručuje více než 100 tisíc zásilek s 98 % doručením do druhého dne v ČR. Ohledně doručení balíčku budete informování přímo dopravcem prostřednictvím SMS i e-mailem. Zásilkovna.cz má limit 5 kg na zásilku. Pokud je objednávka větší, automaticky ji rozdělíme do více balíků. 

 

Osobní odběr v Brně - zdarma

Svůj balíček si můžete vyzvednout zdarma na adrese: MediaCaffe, Vídeňská 55, Brno. Při osobním odběru nám balíček zaplatíte předem na náš účet a při odběru si balíček pouze vyzvednete. Zásilku je možné vyzvednout až po obdržení potvrzovací SMS zprávy.

Otevírací doba MediaCaffe:
Po-Čt: 8:00-16:30
Pá: 8:00-15:00

 

Osobní odběr v Sivicích - zdarma

Svůj balíček si můžete vyzvednout zdarma na adrese: Sivice 85 nebo Sivice 308. Při osobním odběru nám balíček zaplatíte předem na náš účet a při odběru si balíček pouze vyzvednete. Zásilku je možné vyzvednout až po obdržení potvrzovací SMS zprávy, kde Vám také upřesníme jednu z adres k vyzvednutí balíčku.

 

Doprava na Slovensko:

Zásilkovna - doručení do zásilkovny - 95 Kč

V objednávce si zvolíte Zásilkovnu (odběrové místo), na které bude balík připraven k vyzvednutí. Jakmile bude balíček připravený, přijde Vám informační e-mail a SMS s kódem zásilky, který potřebujete k výdeji balíčku. 

 

Zásilkovna - doručení na adresu - 150 Kč 

Zásilkovna pomocí svých kurýrů doručuje zásilky přímo na adresu k Vám domů. Ohledně doručení balíčku budete informování přímo dopravcem prostřednictvím SMS i e-mailem. 

 

Jak balíme?

I během balení zboží se snažíme myslet na naši planetu, a tak znovu využíváme již použité krabice a další obalové materiály. Nelekněte se tedy, když Vám balíček přijde v krabici s nápisem nějaké firmy, nebo v plastových obalech. Plastové obaly jako bublinkové fólie nekupujeme, ale znovu využíváme.

Touto cestou se snažíme smysluplně využívat již vzniklý odpad.

 

Možnosti platby:

Převodem na účet - zdarma

Požadovanou částku převedete na náš účet: 7708848084/2010. Při platbě zadejte prosím také variabilní symbol. Variabilním symbolem je číslo Vaší objednávky, které získáte v posledním kroku objednávky nebo se jej dozvíte z potvrzujícího e-mailu (po dokončení objednávky Vám automaticky odesíláme potvrzující e-mail s přehledným shrnutím a všemi potřebnými údaji). Zboží Vám odešleme do druhého dne od připsání peněz na náš účet. 

 

Dobírka Zásilkovna - 30 Kč

Zboží bude Zásilkovnou doručeno na vámi udanou adresu, pokud zvolíte jako způsob přepravy Doručení na adresu, nebo bude uloženo na vybrané pobočce Zásikovny v případě Doručení do zásilkovny.

Jestliže jako způsob úhrady preferujete dobírku, pak svou objednávku uhradíte až při předání balíku (platba v hotovosti nebo platební kartou na pobočkách Zásilkovny).

Dobírku přes Zásilkovnu je možné zvolit také v případě poslání balíčku na Slovensko (30 Kč). 

 

Dobírka Česká pošta - 50 Kč

Zboží bude Českou poštou doručeno na vámi udanou adresu, pokud zvolíte jako způsob přepravy Balík do ruky, nebo bude uloženo na vybrané pobočce České pošty v případě Balíku na poštu.

Jestliže jako způsob úhrady preferujete dobírku, pak svou objednávku uhradíte až při předání balíku (platba v hotovosti nebo platební kartou na pobočkách pošty).