Doprava zdarma při nákupu nad 1300 Kč. Objednávky odesíláme do druhého dne.

Velkoobchod

Provozujete kamenný obchod nebo e-shop a rádi byste vaše prostředí rozvoněli našimi produkty? Potřebujete dárek pro vaše klienty či zákazníky? Vše umíme. Napište nám na e-mail: rozvoneno@gmail.com. Těšíme se na všechny budoucí spolupráce!

 

Co jsme měli čest spolu s vámi už vytvořit: 

 

Pro českou značku ŠUFAN jsme vyrobili přírodní svíčku zcela na míru. Jelikož se firma zabývá výrobou oříškových másel a dalších pochutin, vybrali si jako vůni mandli. Na přání jsme tedy vytvořili zcela novou vůni, která doposud v naší nabídce nebyla. Svíčku jsme odlili do skleniček od jejich oříškových másel, které do ŠUFANu vrací jejich spokojení zákazníci. Etiketu si firma navrhla sama, aby ladila s jejich celkovým designem. 

 

 

Novomanželé Ježkovi se rozhodli s našimi osvěžovači vzduchu obdarovat své svatební hosty a všechny, kteří jim se svatbou pomáhali. Zvolili si dva druhy osvěžovačů, aby si hosté měli z čeho vybrat. Etiketa na míru byla zvolena tak, aby ladila se stylem svatby.

 

 

Pro poutní místo Přibyslavice jsme vyrobili přírodní svíčku, která slouží jako suvenýr pro poutníky. Jelikož hlavní poutní sezóna zde bývá v květnu, zvolili jsme jako vůni citronovou trávu s levandulí, kterou znáte z naší směsi Sbohem komáři či Potěšení mysli. Etiketa a název byla zcela v naší režii. 

 

 

Turistické centrum hradu Špilberk nás oslovilo o svíčku na míru. Vybrali si jako vůni Svěží vánek. Etiketa i název byli v naší režii. 

 

Pro firmy ... jsme dělali i jednoduší formu spolupráce, kdy jsme buď hlavní nebo vedlejší etiketu na víčku zaměnili logem firmy. 

 

 

Záznamy nebyly nalezeny...