Doprava zdarma při nákupu nad 980 Kč.

O nás

Náš příběh

Jsme manželé Ester a Michael Schmidtovi, kteří se společně nadchli do pěstování, zpracovávání a vyrábění věcí z levandule. Za domem jsme si zasadili malé políčko levandule, o které se staráme s láskou. Také nezapomínáme na naši nenahraditelnou zemi, kterou vyživujeme pouze ekologickými prostředky. Díky touze tvořit a rozdávat radost z levandule a přírody jsme se rozhodli založit Rozvoněno. Produkty vyrábíme ručně a každý kus je originál. Máme ohromnou radost, když je výsledek „rozvoněn“ vůněmi přírody.

 

Co děláme? 

Zaměřujeme se převážně na výrobu svíček z přírodních vosků - kokosového a sójového. Svíčky z přírodních vosků mají lepší vlastnosti než běžné parafínové svíčky. Neobsahují žádné živočišné produkty, palmový vosk ani žádné pesticidy, herbicidy a toxické materiály. Jsou bilogicky odbouratelné. Při hoření nevylučují žádné škodlivé látky a doba hoření je delší až o 50 % oproti běžnému parafínovému vosku.

Levanduli, kterou si sami pěstujeme, využíváme k tvorbě našich produktů. Kromě svíček totiž vyrábíme i různé vonné dekorace nebo například soli do koupele, které plníme naší levandulí.

 

Bez odpadu

Během celého procesu výroby myslíme na přírodu, a tak svíčky dáváme do již použitých skleniček např. od opočenského či farmářského jogurtu, různých pomazánek a našich svíček. Kdybyste měli doma více nevyužitých skleniček tohoto typu, který pro výrobu využíváme, budeme moc vděční za jejich darování (můžete se nám ozvat do zpráv). Zaručujeme Vám, že skleničkám dáme druhou šanci. Skleničky čistíme přírodně - jedlou sodou.

 

DSC_0175        

Záznamy nebyly nalezeny...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení