Doprava zdarma při nákupu nad 1300 Kč. Balíčky odesíláme do druhého dne.

O nás

Náš příběh

Jsme manželé Ester a Michael Schmidtovi, kteří se nadchli do vyrábění produktů v souladu s přírodou. Za domem jsme si zasadili malé políčko levandule, na které používáme pouze ekologické prostředky. Díky touze tvořit a rozdávat radost z přírody jsme se rozhodli založit Rozvoněno. Produkty vyrábíme ručně a každý kus je originál. Máme ohromnou radost, když je výsledek „rozvoněn“ přírodou. Zároveň myslíme na celou cestu našich produktů a děláme vše pro to, aby výrobek od samého počátku přes distribuci po likvidaci co nejméně zatěžoval naši Zemi.

 

Co děláme? 

Zaměřujeme se především na svíčky ze 100% přírodních vosků; kokosového a sójového. Svíčky obohacujeme přírodními éterickými oleji a některé i květy levandule z našeho políčka.

Přírodní vosky:

  • neobsahují žádné škodlivé látky,
  • jsou biologicky odbouratelné,
  • neobsahují živočišné produkty,
  • hoří až o 50 % déle než běžné parafínové vosky.

Levanduli, kterou si sami pěstujeme, využíváme k tvorbě a inspiraci. Naše květy levandule najdete například ve svíčce V říši snů.

Bytové vůně (osvěžovače vzduchu a éterické oleje) jsou vyráběné opět pouze z přírodních surovin. Vůně pochází vždy ze 100% přírodních éterických olejů.

V naší nabídce najdete také svíčky ze včelího vosku. Včelí vosk odebíráme pouze od českých včelařů. Dále nabízíme různé doplňky, které vždy vybíráme s ohledem na udržitelnost. 

 

Kroky k udržitelnosti

Při výrobě a distribuci omezujeme množství odpadu na minimum. Etikety jsou vyrobeny z organického odpadu z ječmene, z recyklátu z modrých kontejnerů a celulózy vyrobené za pomoci elektřiny z plně obnovitelných zdrojů. Zároveň lze etikety odmočit, takže je možné skleničky krásně očistit a znovu použít. Svíčky obsahují čistě bavlněný knot bez syntetických vláken. Skleničky plníme opakovaně a produkty balíme do již použitých obalových materiálů.

     

     

Záznamy nebyly nalezeny...

Zpět do obchodu