Doprava zdarma při nákupu nad 980 Kč.

S podzimem jsme se oblékli do nového kabátku

Půl roku jsme usilovně pracovali na redesignu naší značky a od konce září jsme ho postupně představovali světu. Nyní můžeme říct, že je změna dokončena. Naše svíčky naleznete na našem webu i v prodejnách v novém kabátku. Rádi bychom Vám představili, jaký je nový design Rozvoněno. Z našeho pohledu totiž není pouze o vzhledu, ale o větším přiblížení se k přírodě


Nové logo

Hravost a živost nového loga reaguje na mladost firmy a na mládí těch, kteří v ní pracují. Také na jejich energii dělat věci jinak a lépe. Nové logo má pro nás náboj, pod kterým chceme hnát Rozvoněno kupředu. Je propleteno levandulí, která odkazuje na náš začátek.

 

Naše nová podoba

Celou grafikou provází plamen a holčička, která vždy nějak interaguje s danou svíčkou a nechává na sebe působit její účinky. Tím se jednoduše stane, že se svobodně nadechne, nechá se unést svěžím vánkem nebo se ocitne v říši snů. Věříme, že účinky svíčky budou působit stejně jako na naši holčičku také na Vás. 

 

        

 

Z jakého materiálu jsou etikety?

Velmi nám záleží na tom, aby celý produkt (nejen obsah, ale i obal) byl co nejvíce bezodpadový a co nejméně zatěžoval přírodu. Dlouho jsme vybírali a testovali různé druhy etiket, které budou co nejvíce respektovat přírodu. Chtěli jsme, aby byly vyrobené z velké části z recyklátu a z přírodních složek. Dále nám záleželo na tom, aby bylo možné, i po vyhoření svíčky, etiketu ze sklenice jednoduše sundat. Na etiketách jsme nechtěli chemická lepidla a hledali jsme vodou ředitelná. Nakonec jsme vybrali našeho favorita a musíme Vám říci, že za něj strčíme ruku do ohně.

Naše etikety jsou nově vyrobené

  • z 15 % z organického odpadu z ječmene,
  • ze 40 % z recyklátu z modrých kontejnerů,
  • zbylá celulóza je vyrobena za pomocí elektřiny z plně obnovitelných zdrojů.

Při tisku necháváme přírodní vzhled etiket a tiskneme na ně pouze texty bez barevného podkladu, čímž velice šetříme množství spotřebovaných tonerů. Zároveň jsou etikety vodou odmočitelné, takže jdou skleničky krásně očistit a znovu použít. 

 

  

 

Naše vychytávky

S vůní je to jako s chutí. Někdo má rád velmi intenzivní vůně, někdo zase spíše jemné. Z toho důvodu jsme se rozhodli vytvořit škálu intenzity vůně. U každé svíčky se s pomocí zvýrazněné kytičky jednoduše dozvíte, jestli svíčka voní jemně, středně nebo výrazně. Věříme, že si teď každý snadněji vybere to pravé přesně pro sebe.

  

U každého produktu také apelujeme na vlastníky svíček, aby obal recyklovali. V nejlepším případě skleničku vymyjte (horkou vodou s trochou jaru) a využijte ji k něčemu dalšímu (tip: ve sklenicích jde i zavařovat nebo dělat marmeládu). Nebo budeme moc rádi, když nám ji vrátíte (klidně špinavou od vosku), my si ji vymyjeme a použijeme pro další svíčky. Skleničky nám v Brně můžete nosit do bezobalového obchodu Nasyp si. 
Pokud jste si nevybrali žádnou z variant, sklenici prosím vyhoďte do skla a víčko do kovu. Děkujeme. 

 

Poděkování

Na závěr článku bychom chtěli moc poděkovat studiu Butterflies&Hurricanes, kterým vděčíme za naši novou podobu. Jejich profesionální práce nechala vzniknout tomuto originálnímu dílu. Moc děkujeme! :) 

 

Na závěr bychom Vám chtěli popřát, aby Vám naše svíčky zkrášlily všední chvíle. Doufáme, že naše nová podoba svíček bude krásnou ozdobou ve Vašich domovech a vy se tak budete moci rozplývat jak nad vůní, tak nad vzhledem našich produktů. 

 

To Vám ze srdce přejí

Ester a Michael 

 

        

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení